فرهنگ

افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با حمایت قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)

افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با حمایت قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)
افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با حمایت قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج) در مسجد امام حسین علیه السلام شهر لیکک برگزار شد

جلال دانش در افتتاحیه اذعان کرد:

هیئت جوانان حسینی به لطف اهل بیت جوانان بسیاری را تربیت کرده که برخی از آنها اینک از مسئولین توانمند هستند.

وی افزود : وقتی سرود سلام فرمانده این قدر در قلوب نفوذ می کند، قطعا لطف خداوند و ظرفیت موجود در کشور را به ما یادآور می شود و به ما می فهماند که چقدر این نسل تشنه مبانی حقیقی اسلام اند و چقدر ما از این ظرفیت غافل بوده ایم.

ایشان ادامه دادند :

مسئولین حاضر در جلسه ان شاالله با کارهای تربیتی توانمند همکاری خوبی داشته باشند.

در این جلسه مدیر محترم آموزش و پرورش، جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نماینده تبلیغات اسلامی و شهردار شهر لیکک حضور داشتند.

در ادامه عباس عابدی مسئول طرح تابستانه شهید نوروزی به تشریح برنامه های این طرح پرداخت و افزود :

در این طرح در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان اساتیدی از بهبهان، اهواز، دهدشت، یاسوج و شهرستان بهمئی کلاس های کارگاهی برگزار می کنند.

تفریحاتی که در این طرح پیش بینی شده اند عبارتند از : 

سالن ورزشی - چمن مصنوعی - تنیس روی میز - کوهنوردی - پیاده روی - اردو.

ایشان ادامه دادند : همچنین ارتباط تنگاتنگ هیئت با خانواده ها در طول این طرح ادامه دارد و جلساتی هم برای خانواده ها تشکیل می شود تا برای هر چه بهتر شدن روند تربیت، دانش و بینش کافی ایجاد شود.

 

 

 

افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با همکاری قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با همکاری قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با همکاری قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)افتتاحیه طرح تابستان هئیت فرهنگی مذهبی جوانان حسینی با همکاری قرارگاه جهادی پیشرفت منطقه ای حضرت ولیعصر (عج)

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه جدید